9:54 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4692     

آخرین وضعیت قیمت خرید شیرخام از دامداران

مهر
رئیس انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه هنوز کارخانجات صنایع لبنی مصوبه خرید شیرخام به نرخ ۱۴۴۰ تومان را اجرایی نکرده‌اند، گفت: مسئولان باید اجرایی شدن این مصوبه فوق را تسریع ببخشند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ دوشنبه ۱۲ مرداد ساعت 13:57

 سید احمد مقدسی درباره وضعیت قیمت خرید شیرخام از دامداران پس از مکلف شدن سازمان حمایت برای اجرای مصوبه ۱۴۴۰ تومان از سوی دولت، اظهارداشت: هنوز کارخانجات صنایع لبنی این مصوبه را اجرایی نکرده‌اند.

 
وی اضافه کرد: البته سازمان حمایت دست به کار شده و این بخشنامه را به تمامی استان‌ها ابلاغ کرده است.
 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه همچنان پیگیر اجرایی شدن مصوبه خرید شیرخام با قیمت ۱۴۴۰ تومان هستیم، گفت: مسئولان باید اجرایی شدن مصوبه فوق را تسریع ببخشند تا دامداران بیش از این زیان نکنند.
 
به گزارش مهر، هفته گذشته محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور در ابلاغیه‌ای به اعضای ستاد هدفمندی یارانه‌ها، سازمان حمایت را مکلف به اجرایی کردن مصوبه خرید شیرخام به قیمت ۱۴۴۰ تومان براساس جدول ابلاغی کرده است.
 
این مصوبه حدود یک سال قبل به تصویب رسیده و تاکنون اجرایی نشده است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاقیمت خرید , شیرخام , دامداران ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 آخرین وضعیت قیمت خرید شیرخام از دامداران ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۲ مرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: