مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2461     

آغاز بکار سومین نمایشگاه بین المللی دام و طیور اهواز

سومین نمایشگاه بین المللی صنایع ، ماشین آلات کشاورزی ، نهاده ها ، آبیاری ، دام و طیور ، شیلات ، آبزیان و دامپزشکی در اهواز آغاز بکارکرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ چهارشنبه ۷ اسفند ساعت 18:24

به گزارش دامنا, رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به حضور 100 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه، گفت: 18 شرکت داخلی از استانهایی از جمله خراسان رضوی ، تهران ، اصفهان ، مازندران ، فارس ، آذربایجان شرقی و غربی و خوزستان و شرکت هایی از کشورهایی همچون هلند ، اسپانیا ، نروژ ، دانمارک ، ترکیه ، آذربایجان ، انگلیس و چین در این نمایشگاه حضور دارند.


آقای چنگلوایی هدف از برگزاری این نمایشگاه را انتقال تجربیات و تعامل دو سویه تولید کنندگان و مصرف کنندگان ، معرفی فناوری های جدید و به نمایش گذاشتن تجهیزات آبیاری ، ماشین های کشاورزی و صنایع وابسته اعلام کرد.


وی گفت : هشتم و نهم اسفند 2 کارگاه آموزشی ویژه تولید کنندگان مرغ گوشتی در سالن اجتماعات نمایشگاه برگزار می شود.


سومین نمایشگاه بین المللی صنایع ، ماشین آلات کشاورزی ، نهاده ها ، آبیاری ، آبرسانی ، دام و طیور ، شیلات ، آبزیان و دامپزشکی به نام ( اکرومنت 2014 ) در فهرست نمایشگاه های جهان در سطح A ثبت شده است.
این نمایشگاه تا 10 اسفندماه از ساعت 16 تا 22 آماده بازدید علاقمندان ، کارشناسان و تولید کنندگان صنایع کشاورزی در نمایشگاه بین المللی خوزستان واقع در میدان شهید چمران است.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هانمایشگاه , دام و طیور , اهواز ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 آغاز بکار سومین نمایشگاه بین المللی دام و طیور اهواز ۱۳۹۲ چهارشنبه ۷ اسفند


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: