لبنیاتی‌ها هنوز قیمت‌ها را پایین نیاورده‌انددر حالی که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به صنایع لبنی اولتیماتوم داده که تا امروز - 9 اسفند - مهلت دارند قیمت‌های افزایش یافته محصولات‌شان را به حالت قبل برگردانند، لبنیاتی‌ها محصولات تولیدی امروز خود را با همان قیمت‌های جدید و افزایش یافته روانه بازار کردند.
استفاده مردم شمال کشور از شیر ورامین/ تولید ۹...شهرستان ورامین به عنوان قطب کشاورزی و دامپروری استان تهران با تولید بیش از ۹۱۲۵۰ تن شیر در سال، رتبه برتر استان تهران را از آن خود کرده است.
گردن‌کشی مرغ 9 هزار تومانی برای مازندرانی‌هابا نزدیک شدن به روزهای پایانی سال انتظار می‌رفت تنظیم بازارهای صورت گرفته بتواند بخشی از گرانی‌های شب عید را کنترل کند، اما فعلا قیمت «مرغ روی یک پا رفته است» و از این امر نافرمانی می‌کند.
شایعات بروز آنفلوانزای فوق حاد پرندگان کذب اس...مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری‌ طیور سازمان دامپزشکی با رد شایعات انتشاریافته در شبکه‌های اجتماعی در مورد بروز بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشور گفت: هیچ‌گونه ردپایی از این بیماری تاکنون مشاهده نشده است.
دلایل گرانی گوشت مرغ/ قیمت مناسب ۷۵۰۰ تومان ا...رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: کاهش جوجه‌ریزی به دلیل ضرر و زیان تولید‌کنندگان و افزایش تقاضا در ماه‌های پایانی سال از دلایل اصلی گرانی مرغ در هفته‌های اخیر است.
یکه تازی راس با وجود مرغ لاین ایرانیمدیر عامل سابق مجتمع مرغ لاین بابل کنار گفت: با وجود این که ایران جزء 8 کشور داری مرغ لاین است، در حال حاضر بیش از 80 درصد بازار مرغ کشور در اختیار نژاد وارداتی به نام راس انگلیس است.
کاهش سود واحدهای دامپروری پس از اجرای قانون ه...اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موجب افزایش هزینه حامل های انرژی و با تاثیر تحریم ها و افزایش نرخ ارز و تغییر سیاست های دولتی افزایش همزمان نهاده ها و عوامل تولیدی را در واحد های دامپروری و کشاورزی به همراه داشته است.
بررسی قیمت تمام شده جوجه یکروزه شترمرغیکی از مهمترین عوامل در قیمت تمام شده محصولات شترمرغ و نیز سودآوری حرفه پرواربندی، قیمت جوجه یکروزه شترمرغ است.دراین مقاله قیمت تمام شده جوجه یکروزه شتر مرغ بررسی می شود.
اصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرای...جیره متعادل گوسفند و بز ، جیره ای است که مواد مغذی مورد نیاز گوسفند و بز را به صورت متناسب و به مقدار کافی برای مدت معین از بین مواد خوراکی مختلف و در دسترس تأمین نماید.
چه شد که مرغ از قفس پرید؟!در شرایطی که قیمت مرغ طی یک ماهه اخیر در بازار کشور روند صعودی داشته و دارد، کارشناسان و مسئولان دلایل مختلفی را از افزایش صادرات تا کاهش تولید، افزایش تقاضا و عملکرد نامناسب دستگاه‌های اجرایی برای آن برمی‌شمارند.
خرید تضمینی محصولات دامی کمک به تحقق اقتصاد م...معاون بهبود تولیدات دامی همدان خرید تضمینی محصولات دامی را یکی از راهکارهای کمک به اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی دانست و گفت: کاهش وابستگی به نهاده‌ها و ‌توسعه سیلوهای کیسه‌‌ای از راهکارهای تحقق این امر است.
حاضرند پول برای واردات بدهند اما به تولید نه!مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی آبزیان، یکی از دلایل فراوانی ماهی تیلاپیا در بازار جبران کمبود ماهی قزل‌آلا است، گفت:سیستم بانکی حاضر است پول بدهد تیلاپیا وارد کنیم اما حاضر نیست پول برای تولید بدهد.
آرشیو خبر کد خبر: 1286     

احداث شهرك دامپروری در آذربایجان شرقی

شهرك دامپروری در شهر كلوانق ,استان آذربایجان شرقی احداث می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريور ساعت 10:37
3-129

 به گزارش دامنا ,رییس سازمان جهاد كشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: برای تجمیع دامداری های داخل شهر كلوانق شهرك دامپروری در این شهر احداث خواهد شد.

 
مسعود محمدیان در جلسه بررسی مشكلات این شهر افزود: این شهرك در اراضی ملی و خارج از محدوده و حریم شهر كلوانق احداث خواهد شد.
 
وی همچنین گفت: جاده بین مزارع كلوانق – باروق كه یكی از درخواست های اهالی شهر كلوانق است در اولین فرصت بهسازی و تعریض خواهیم كرد.
 
محمدیان همچنین پرداخت تسهیلات بانكی برای احداث دامپروری اهالی شهر كلوانق را منوط به اخذ مجوز عنوان كرد.
 
شهر كلوانق با هفت هزار نفر جمعیت در 25 كیلومتری مركز شهرستان هریس واقع است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرك , دامپروری ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 احداث شهرك دامپروری در آذربایجان شرقی ۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريور


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: