قاچاق شترهای بیمار از سیستان و بلوچستان به دی...دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز سیستان‌ و بلوچستان گفت: به دلیل شیوع بیماری در شترهای این استان، انتقال شتر از سیستان و بلوچستان به دیگر نقاط کشور ممنوع شده اما شاهد قاچاق این نوع دام هستیم.
وقوع بیماری آنفلوانزای فوق حادپرندگان در اروپ...براساس تجارب سالیان اخیر و با در نظر گرفتن آثار اقتصادی و اجتماعی ورود و شیوع ویروس‌های آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و نیز خطرات احتمالی بعضی از این ویروس‌ها برای جامعه انسانی مبارزه با ورود و انتشار آن یک فعالیت فرا سازمانی است.
سرب در مرغ رد شدمعاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور، گفت: نتایج آزمایش های انجام شده در سالهای 91 و 92، میزان غیراستاندارد فلزات سنگین از جمله سرب در میان نمونه های تصادفی انتخاب شده از مرغداری ها و کشتارگاه های طیور سراسر کشور را رد کرده است.
معادله 6 مجهولی در پرورش مرغرئیس هیئت مدیره تعاونی مرغداران گنبدکاووس گفت: استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت مرغ برای صادرات ضروری است.
600 میلیون دلار؛ میزان صادرات فرآورده‌های لبن...ر انجمن صنایع لبنی ، کاهش مصرف سرانه لبنیات در ایران را رد کرد و گفت: میزان صادرات فرآورده‌های لبنی حدود 600 میلیون دلار است.
مردم پول نداشتند نان هم نمی‌خریدندرئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با انتقاد از کسانی‌که بحث کاهش مصرف لبنیات و قدرت خرید مردم را بیان می‌کنند، گفت: اگر مردم توان خرید نداشتند نان هم نمی‌خریدند.
کاهش سود واحدهای دامپروری پس از اجرای قانون ه...اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موجب افزایش هزینه حامل های انرژی و با تاثیر تحریم ها و افزایش نرخ ارز و تغییر سیاست های دولتی افزایش همزمان نهاده ها و عوامل تولیدی را در واحد های دامپروری و کشاورزی به همراه داشته است.
بررسی قیمت تمام شده جوجه یکروزه شترمرغیکی از مهمترین عوامل در قیمت تمام شده محصولات شترمرغ و نیز سودآوری حرفه پرواربندی، قیمت جوجه یکروزه شترمرغ است.دراین مقاله قیمت تمام شده جوجه یکروزه شتر مرغ بررسی می شود.
اصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرای...جیره متعادل گوسفند و بز ، جیره ای است که مواد مغذی مورد نیاز گوسفند و بز را به صورت متناسب و به مقدار کافی برای مدت معین از بین مواد خوراکی مختلف و در دسترس تأمین نماید.
حاضرند پول برای واردات بدهند اما به تولید نه!مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی آبزیان، یکی از دلایل فراوانی ماهی تیلاپیا در بازار جبران کمبود ماهی قزل‌آلا است، گفت:سیستم بانکی حاضر است پول بدهد تیلاپیا وارد کنیم اما حاضر نیست پول برای تولید بدهد.
صنعت مرغداری روبه نابودی استرئیس هیات مدیره انجمن مرغداران گوشتی کشورگفت: متاسفانه تصمیم گیری‌برای صادرات در زمان مناسب انجام نشده است و به همین خاطر است که صنعت مرغداری به نابودی کشیده شده است.
سوءمدیریت در سال‌های قبل عامل تولید بی‌رویه م...یک تولیدکننده طیور گفت: بی‌توجهی به مدیریت تولید در سال‌های گذشته باعث به‌وجود آمدن شرایط فعلی و انبوهی از تولید مرغ شده که مرغ‌داران و مسئولان را با مشکل مواجه کرده است.
آرشیو خبر کد خبر: 1286     

احداث شهرك دامپروری در آذربایجان شرقی

شهرك دامپروری در شهر كلوانق ,استان آذربایجان شرقی احداث می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريور ساعت 10:37
3-129

 به گزارش دامنا ,رییس سازمان جهاد كشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: برای تجمیع دامداری های داخل شهر كلوانق شهرك دامپروری در این شهر احداث خواهد شد.

 
مسعود محمدیان در جلسه بررسی مشكلات این شهر افزود: این شهرك در اراضی ملی و خارج از محدوده و حریم شهر كلوانق احداث خواهد شد.
 
وی همچنین گفت: جاده بین مزارع كلوانق – باروق كه یكی از درخواست های اهالی شهر كلوانق است در اولین فرصت بهسازی و تعریض خواهیم كرد.
 
محمدیان همچنین پرداخت تسهیلات بانكی برای احداث دامپروری اهالی شهر كلوانق را منوط به اخذ مجوز عنوان كرد.
 
شهر كلوانق با هفت هزار نفر جمعیت در 25 كیلومتری مركز شهرستان هریس واقع است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرك , دامپروری ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 احداث شهرك دامپروری در آذربایجان شرقی ۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريور


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: