مرغداری کابوس شالیزارهای پر حاصل مازندرانتغییر کاربری شالیزارهای مرغوب به واحدهای دامداری و مرغداری به دغدغه کشاورزان مازندران تبدیل شده که معتقدند تداوم این روند به خروج زمین های مرغوب از چرخه تولیدات زارعی منجر می شود.
روسیه واردات مرغ از هلند را محدود کردعضو دامپزشکی روسیه اعلام کرد: با توجه به شیوع بیماری به تازگی تشخیص داده شده آنفلوانزای مرغی از سویه H5N8, محدودیت های موقتی در واردات مرغ و محصولات مرغ از هلند اعمال می شود.
کاهش 25 درصدی جوجه‌ریزی در مرغداری‌های گلپایگ...در مهرماه سال جاری 112 هزار قطعه نیمچه گوشتی در شهرستان گلپایگان جوجه‌ریزی شد که نسبت به زمان مشابه سال گذشته حدود 25 درصد کاهش داشته است.
شرط استفاده از خمیرمرغ در فرآورده‌های گوشتیروز گذشته قسمت نخست مصاحبه ایسنا با رییس سازمان ملی استاندارد در خصوص نظارت بر استاندارد و کیفیت بنزین، کم‌فروشی و دیگر حواشی مربوط به آن روی خروجی این سایت قرار گرفت. در قسمت دوم و پایانی این گفت‌وگو نظرات نیره پیروزبخت را درباره دیگر مباحث روز و نگرانی‌های مصرف‌کنندگان از استاندارد محصولات اعم از خوراکی و غیر خوراکی و کیفیت خدمات جویا شدیم.
هزینه نگهداری روزانه یک کروکویل چقدر است؟ماهیانی که مصرف انسانی ندارند غذای کروکودیل‌ها هستند و هر قطعه کروکودیل بالغ روزانه سه کیلوگرم گوشت مصرف می‌کند که هزینه نگهداری روزانه آن حدود 5000 تومان است.
صنعت مرغ رو به سوی ورشکستگی استدبیر انجمن جوجه یک‌روزه گفت: مردم رضایت چندانی از کیفیت مرغ‌های تولیدی کنونی ندارند، من هم به عنوان بخشی از صنف مرغداران کشور از کیفیت مرغ‌های کنونی اصلا رضایت ندارم.
فلاونوئیدها و اثر آنها بر ایمنی جوجه های گوشت...کوئرستین، در بین سایر فلاونوئیدها، به دلیل خواص آنتی اکسیدانی به عنوان افزودنی خوراک طیور مورد بررسی قرار گرفته است. محققان دانشگاه کشاورزی آتن این افزودنی را به آزمایش گذاشته اند که ببینند آیا می تواند وضعیت ایمنی بدن حیوانات را مطلوب سازد.
مصرف مکمل هسته انگور در گوسفندان شیریآیا مصرف مکمل هسته انگور می تواند اثر مفیدی در گوسفندان شیری داشته باشد؟ محققان دانشگاه ساساری در ایتالیا این فرضیه را بررسی کردند.
فناوری های مدرن در اندازه گیری فعالیت های خود...پاورپوینت مقاله تخصصی فناوری های مدرن در اندازه گیری فعالیت های خودکار و چگونگی سرعت بخشیدن به توسعه تکنولوژی در علوم دامی .
چرا بحث ماهی تیلاپیا داغ شد؟مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی آبزیان کشور با بیان اینکه ماهی خاویاری سمبل کشاورزی ایران است، به تشریح دلایل داغ شدن بحث پرورش تیلاپیا پرداخت.
اطلاعیه پیشگیری از بیماری آنفولانزای فوق حاد ...سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران موارد لازم جهت پیشگیری از وقوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان را جهت رعایت مسئولین فنی و بهره برداران تشریح کرد.
انتخاب یک مهندس دامپروری و˝ ضرورت هشیاری˝ با انتخاب یک مهندس دامپروری به ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور برخی رسانه های تخصصی ضرورت هشیاری مسئولین دامپزشکی را خواستار شدند.
آرشیو خبر کد خبر: 1286     

احداث شهرك دامپروری در آذربایجان شرقی

شهرك دامپروری در شهر كلوانق ,استان آذربایجان شرقی احداث می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريور ساعت 10:37
3-129

 به گزارش دامنا ,رییس سازمان جهاد كشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: برای تجمیع دامداری های داخل شهر كلوانق شهرك دامپروری در این شهر احداث خواهد شد.

 
مسعود محمدیان در جلسه بررسی مشكلات این شهر افزود: این شهرك در اراضی ملی و خارج از محدوده و حریم شهر كلوانق احداث خواهد شد.
 
وی همچنین گفت: جاده بین مزارع كلوانق – باروق كه یكی از درخواست های اهالی شهر كلوانق است در اولین فرصت بهسازی و تعریض خواهیم كرد.
 
محمدیان همچنین پرداخت تسهیلات بانكی برای احداث دامپروری اهالی شهر كلوانق را منوط به اخذ مجوز عنوان كرد.
 
شهر كلوانق با هفت هزار نفر جمعیت در 25 كیلومتری مركز شهرستان هریس واقع است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرك , دامپروری ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 احداث شهرك دامپروری در آذربایجان شرقی ۱۳۹۲ يکشنبه ۳۱ شهريور


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: