مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4192     

افتتاح هشتمین نمایشگاه دام و طیور در قزوین

فارس
هشتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته امشب در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین افتتاح و پذیرای حضور بازدیدکنندگان شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۲۳ دي ساعت 20:09

 هشتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته امشب در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی این شهر افتتاح و پذیرای حضور بازدیدکنندگان شد.

محمدرضا ملاصالحی مدیرکل مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور، امیدعلی پارسا معاون برنامه‌ریزی استانداری قزوین، بهمن نقیبی مدیرکل دامپزشکی استان قزوین، نیازعلی ابراهیمی پاک رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین و تنی چند از مسئولان در افتتاح این نمایشگاه حضور داشتند.

بازدید از غرفه‌های مستقر در نمایشگاه مزبور، اطلاع یافتن از فرآیندهای کاری فعالان در عرصه دام، طیور و کشاورزی و همچنین شناسایی موانع پیش روی این قشر اقدام بعدی مسئولانی بود که در مراسم افتتاح حضور یافته بودند.

هشتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته در حالی برگزار می‌شود که 50 شرکت و مؤسسه داخلی از استان‌هایی همچون خراسان رضوی، تهران، اصفهان،قزوین، آذربایجان شرقی و البرز در مساحتی به وسعت 3 هزار و 600 متر مربع گرد هم آمده‌اند و تا 26 دی ماه دستاوردهای خود را به معرض دید عموم می‌گذارند.

بخش دامپروری و نهاده‌ها 26 درصد، تجهیزات دامپروری 66 درصد و دامپزشکی نیز 8 درصد از غرفه‌های مستقر در نمایشگاه را به خود اختصاص داده‌اند.

ارائه توانمندی‌های فعالان در عرصه‌های دام و طیور و کشاورزی، ایجاد آگاهی عمومی، دریافت سفارش از مشتریان جدید، معرفی کالاهای ارائه شده در حوزه های مزبور، گسترش کانال های توزیع و ایجاد نمایندگی، تبادل اطلاعات و تجربیات، رقیب‌شناسی و سنجش توان رقابتی مشارکت‌کنندگان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

آغاز به کار هشتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته از ساعت 15 و پایان آن نیز ساعت 21 است. 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاافتتاح , هشتمین , نمایشگاه , دام و طیور , قزوین ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 افتتاح هشتمین نمایشگاه دام و طیور در قزوین ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۳ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: