مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2060     
فردا صورت می‌گیرد

افتتاح هفتمین نمایشگاه دام و طیور در قزوین

فارس
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: فردا هفتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این استان برپا می‌شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ دوشنبه ۱۶ دي ساعت 15:06

 

 
علی وحدتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: هفتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته از هفدهم تا بیستم دی‌ماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین دایر می‌شود.
 
وی افزود: نمایشگاه یاد شده در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین با فضایی به مساحت سه هزار و 600 متر مربع و با حضور 65 شرکت داخلی و نمایندگی شرکت‌های خارجی برگزار می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین بیان کرد: مشارکت‌کنندگان 51 درصد در بخش دامپروری و نهاده‌ها 33 درصد در بخش تجهیزات و دامپروری و 15 درصد در بخش دامپزشکی در نمایشگاه یاد شده است.
 
وحدتی ابراز داشت: در هفتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته استان‌هایی از جمله تهران، اصفهان، گلستان، مازندران، قزوین، فارس و مازندران و نمایندگان شرکت‌های خارجی از کشورهایی مانند هلند، اسپانیا، مالزی، دانمارک، آلمان، چین و ترکیه حضور دارند.
 
این مسئول ارائه توانمندی‌های مشارکت‌کنندگان، ایجاد آگاهی عمومی، اخذ سفارش از مشتریان جدید، معرفی کالا و خدمات جدید، گسترش کانال‌های توزیع و ایجاد نمایندگی، تبادل اطلاعات و تجربیات، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، رقیب‌شناسی و سنجش توان رقابتی مشارکت‌کنندگان را از جمله اهداف برپایی هفتمین نمایشگاه یاد شده برشمرد.
 
وی بیان کرد: همچنین ساخت و تولید جت هیتر مخصوص مرغداری و گلخانه، انتشارات تخصصی علوم دامی و دامپزشکی، فرآوری دانه‌های روغنی، تولید دستگاه‌های شیردوش ثابت و سیار تجهیزات دامپروری و کشاورزی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید مکمل، کنسانتره و افزودنی‌های خوراک دام و طیور و نهاده‌های وابسته به آن، تجهیزات مرغداری، خوراک دام و طیور و آبزیان از جمله زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه است.
 
وحدتی طراحی تولید و ساخت انواع دستگاه‌های بسته‌بندی علوفه، داروهای دام و طیور، مرغداری پرورش پولت، خوراک دان، پسته، کشاورزی، تخم‌مرغ، تولید سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی صنعتی و اتوماسیون مرغداری را از دیگر زمینه‌های فعالیت مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه فوق عنوان کرد.
 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین یادآور شد: هفتمین نمایشگاه دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی، صنایع و تجهیزات وابسته از ساعت 15 تا 21 شب در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی (ره) جنب صدا و سیما برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاهفتمین , نمایشگاه , دام و طیور , قزوین ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 افتتاح هفتمین نمایشگاه دام و طیور در قزوین ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۶ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: