مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4264     

افزایش ۷۰۰ تومانی قیمت مرغ

مهر
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی از افزایش ۷۰۰ تومانی قیمت مرغ نسبت به یک ماه قبل خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ بهمن ساعت 17:25

 محمد یوسفی با اشاره به افزایش حدود ۷۰۰ تومانی قیمت مرغ نسبت به یک ماه قبل، اظهار داشت: قیمت مرغ از چهارشنبه هفته قبل، روندی صعودی در پیش گرفت و بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان افزایش یافت اما بهای این کالا روز گذشته مجددا بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ تومان افت کرد.

 
وی، قیمت هرکیلوگرم مرغ را در میدان بهمن ۶۰۰۰ تومان عنوان کرد و گفت: درحال حاضر قیمت مرغ زنده درب مرغ‌داری بین ۴۶۰۰ تا ۴۷۰۰ تومان است، ضمن اینکه مراکز خرده فروشی باید حداکثر ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان به قیمت کالای خود بیفزایند و هرکیلوگرم مرغ را بین ۶۳۰۰ تا ۶۴۰۰ تومان عرضه کنند.
 
یوسفی در مورد علت افزایش قیمت مرغ افزود: به مناسبت آغاز دهه فجر تقاضا برای این کالا افزایش یافته است، ضمن اینکه قیمت مرغ اگر به ۷۵۰۰ تومان برای مصرف کنندگان برسد، نیز بالا نیست.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاافزایش , قیمت , مرغ ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 جهاد کشاورزی پاسخگوی افزایش قیمت مرغ است ۱۳۹۳ جمعه ۸ اسفند
2 افزایش ۲هزار تومانی قیمت مرغ درایلام ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۸ بهمن
3 علت افزایش قیمت مرغ/ کاهش قیمت تا چند روز دیگر ۱۳۹۳ شنبه ۲۵ بهمن
4 افزایش قیمت مرغ در گلستان به هر کیلوگرم 80 هزار ریال ۱۳۹۳ شنبه ۲۵ بهمن
5 قیمت مرغ به 7000 تومان رسید ۱۳۹۳ شنبه ۱۸ بهمن
6 افزایش ۷۰۰ تومانی قیمت مرغ ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۲ بهمن
7 افزایش 500 تومانی قیمت مرغ تنظیم بازاری ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۰ شهريور
8 افزایش 36.9 درصدی قیمت مرغ ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ ارديبهشت
9 افزایش 10 درصدی قیمت مرغ اجتناب‌ناپذیر است ۱۳۹۲ شنبه ۲ آذر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: