11:09 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5026     

افزایش قیمت تخم‌مرغ منطقی است!

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران با بیان اینکه درحال حاضر هر شانه تخم‌مرغ در میادین ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود، گفت: هم اکنون قیمت این کالا منطقی است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ يکشنبه ۴ بهمن ساعت 09:16

ناصر نبی‌‌پور در گفتگو با مهر با بیان اینکه در حال حاضر اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن هر شانه تخم‌‌‌مرغ را به قیمت ۹۸۰۰ تومان به میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌کند، اظهارداشت: میادین نیز هر شانه از این کالا را به قیمت ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان به مشتریان عرضه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت هرکیلوگرم تخم‌مرغ درب مرغ‌داری بین ۴۲۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان است، گفت: این عدد هفته قبل بین ۴۵۵۰ تا حدود ۵۵۵۰ تومان بوده است.

نبی‌پور با بیان اینکه قیمت تخم‌مرغ به تعادل رسیده است و پیش از این تولیدکنندگان زیان می‌کردند، افزود:   درحال حاضر قیمت این کالا منطقی است و دولت و مسئولان نیز این مساله را پذیرفته‌اند.

به گفته وی اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن با توجه به شرایط بازار داخل صادرات را کنترل می‌کند ضمن اینکه صادرات همچنان انجام می‌شود.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاقیمت , تخم‌مرغ ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 کاهش قیمت تخم‌مرغ/ ثبات قیمت مرغ برای شب‌ عید ۱۳۹۴ شنبه ۸ اسفند
2 افزایش قیمت تخم‌مرغ منطقی است! ۱۳۹۴ يکشنبه ۴ بهمن
3 قیمت تخم‌مرغ صادراتی نصف شد ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۱ شهريور
4 نگرانی از کاهش قیمت تخم‌مرغ 10 هزار تومانی! ۱۳۹۴ شنبه ۳۰ خرداد
5 قیمت تخم‌مرغ کیلویی ۲۶۰۰ تومان ۱۳۹۴ شنبه ۲۲ فروردين
6 قیمت تخم‌مرغ شکست ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۶ دي
7 افزایش جزیی قیمت تخم‌مرغ / لزوم کاهش تولید جوجه در کشور ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ دي
8 تثبیت قیمت سالانه تخم‌مرغ مشروط به اختصاص یارانه غیرنقدی ۱۳۹۳ جمعه ۲۶ ارديبهشت
9 تعیین قیمت برای تخم‌مرغ کار اشتباهی است ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۲ آذر
10 افزایش قیمت تخم‌مرغ به شانه‌ای 13 هزار تومان در پی حذف ارز مرجع ۱۳۹۲ شنبه ۱۳ مهر
11 بررسی افزایش قیمت تخم‌مرغ در گفت‌وگو با یک عضو کمیسیون کشاورزی ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۶ شهريور
12 روند افزایش قیمت تخم‌مرغ در زنجان متوقف نشده است ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۱ شهريور
13 افزایش قیمت تخم‌مرغ به شانه‌ای ۸۵۰۰ تومان و مقاومت بازار در برابر کاهش قیمت ۱۳۹۲ جمعه ۱ شهريور
14 شناسنامه راهی برای کنترل قیمت تخم‌مرغ ۱۳۹۲ شنبه ۱۹ مرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: