مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2011     
تقاضا 30 درصد بیش از ظرفیت واگذاری

افزایش مشارکت کنندگان دوازدهمین نمایشگاه دام و طیور اصفهان

ستاد برگزاری نمایشگاه دام و طیور اصفهان اعلام کرد: ثبت نام انجام شده 30 درصد بیشتر از فضای قابل واگذاری بوده و این امر باعث شده ستاد برگزاری نمایشگاه جهت کیفی سازی نمایشگاه به بررسی مدارک و اطلاعات و ممیزی مشارکت کنندگان خود بپردازد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ شنبه ۷ دي ساعت 11:42

به گزارش خبرنگار دامنا, با توجه به استقبال گسترده مشارکت کنندگان از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی اصفهان و تکمیل متراژ اسمی نمایشگاه، ستاد برگزاری ثبت نام این نمایشگاه را تمام شده اعلام کرد. 

این در حالی است که به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان, سایت نمایشگاه همچنان برای ثبت نام فعال خواهد بود اما ثبت نام های انجام شده از تاریخ 1 دی ماه به بعد در فهرست رزرو خواهند بود و در صورت امکان واگذاری غرفه، پس از تأیید ستاد برگزاری نمایشگاه از حالت رزرو به ثبت نام قطعی تغییر وضعیت خواهند داد. 

 

گفتنی است: این نمایشگاه برای اولین بار در سال جاری بصورت تخصصی و جداگانه در زیر شاخه های اصلی تولید و ارایه خوراک دام، طیور، دامپزشکی، تأسیسات، تجهیزات و ماشین آلات مربوط از 9 تا 12 بهمن ماه و در فضایی بالغ بر 8500 متر مربع برپا می شود. 

 

با برگزاری نمایشگاه کشاورزی قبل از دوازدهمین نمایشگاه دام و طیور اصفهان در بهمن ماه دهه کشاورزی , دام و طیور توجه مسؤولان و متخصصان امر را طی 10 روز متوالی به این صنایع معطوف خواهد کرد.  

 

 

 

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: