مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4544     
امسال صورت خواهد گرفت

بیمه 40 درصد از دام های عشایر کرمانشاه

مدیر امور عشایر استان کرمانشاه گفت: با برنامه ریزیهای انجام شده تا پایان سالجاری 40 درصد دام عشایر استان بیمه می شوند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ شنبه ۶ تير ساعت 16:17
به گزارش دامنا به نقل از روابط عمومی امور عشایر کرمانشاه، علی اشرف آزادی اظهار داشت: یكی از برنامه های مهم سازمان امور عشایر موضوع بیمه دام عشایر است و تشكلهای عشایری كه به عنوان كارگزاری های بیمه دام عشایر مشغول فعالیت هستند با نظارت امور عشایر باید تا پایان سالجاری حداقل 40 درصد از دام های عشایر را بیمه کنند.
 
وی گفت: با توجه به خشكسالی های اخیر و كمبود منابع آبی، نظارت مستمر بر آبرسانی سیار در مناطق عشایری برای بهبود وضعیت آبرسانی می تواند موثر واقع شود و از عشایر نیز تقاضا داریم در مصرف آب نهایت صرفه جویی و همكاری را با تانكرهای آبرسان داشته باشند.
 
مدیر امور عشایر استان کرمانشاه  همچنین از بازگشایی و مرمت بیش از 15 كیلومتر از راه های عشایری شهرستان كنگاور خبر داد.
 
آزادی گفت: با توجه به بارندگی‌های اوایل بهار، راه ارتباطی بیش از 32 خانوار عشایری در مناطق ییلاقی شهرستان كنگاور  (منطقه عبدالتاجدین) مسدود شده بود كه توسط اكیپ واحد عمران بازگشایی و مرمت شد.
 
وی افزود: از ابتدای سالجاری  تاکنون 65کیلومتر از راه‌های مسدود شده مناطق عشایری استان کرمانشاه بازگشایی و مرمت شده و هم ‌اکنون دستگاه‌های راهسازی مشغول بازگشایی سایر مسیرها در مناطق عشایری نقاط مختلف استان هستند.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هابیمه , دام های عشایر , کرمانشاه ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 بیمه 40 درصد از دام های عشایر کرمانشاه ۱۳۹۴ شنبه ۶ تير


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: