مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2967     
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های کشاورزی شهرستان زنجان:

بزرگترین مشکل زنجان نداشتن مجوز صادرات مرغ است

فارس
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های کشاورزی شهرستان زنجان گفت: بزرگترین مشکل شهرستان زنجان نداشتن مجوز صادرات مرغ محسوب می‌شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۸ خرداد ساعت 14:15

 حسین بابایی با اشاره به برگزاری دومین نشست اتحادیه‌های کشاورزی استان و شهرستان زنجان اظهار کرد: نشست اتحادیه‌های استان و شهرستان هر یک ماه در یکی از اتحادیه‌ها برگزار می‌شود.

 
وی با اشاره به اینکه نخستین نشست در محل سالن جلسات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان برگزار شد، تصریح کرد: این نشست با حضور آقاجانلو رئیس این اداره برگزار شد.
 
این مسئول تبادل اطلاعات بین اتحادیه‌ها و رفع موانع و مشکلات را از اهداف این نشست‌ها عنوان کرد و گفت:‌ در دومین نشست،هاشم‌نژاد مشاور اجرایی استاندار، فرخی فرماندار شهرستان زنجان و غریوی مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان حضور داشتند.
 
رئیس اتحادیه تعاونی‌های کشاورزی شهرستان زنجان از حضور مجتهدی مدیر عامل صندوق توسعه کشاورزی استان زنجان، رضائی مدیر فروش اتحادیه فرهنگیان ایران در این نشست خبر داد و افزود: عین‌الله ملکی مدیریت نظارت و پیگیری اتحادیه فرهنگیان ایران و مدیران اتحادیه‌های استان و شهرستان نیز در این نشست حضور داشتند.
 
بابایی با بیان اینکه مسائل و مشکلات اتحادیه‌های کشاورزی در این جلسه ارائه شد، بیان داشت: مسئولان در خصوص مسائل و مشکلات اتحادیه‌ها پاسخگو بوده و برای حل مسائل مطرح شده همکاری کردند.
 
وی بزرگترین مشکل شهرستان زنجان را نداشتن مجوز صادرات مرغ عنوان کرد و گفت: سایر محصولات کشاورزی نیز در زمینه صادرات با مشکلاتی مواجه است.
 
این مسئول یادآور شد: در صورت همکاری مسئولان و رفع موانع می‌توان در زمینه صادرات غیر نفتی فعالیت چشمگیری انجام داد.
 
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامشکل , نداشتن مجوز , صادرات , مرغ ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 بزرگترین مشکل زنجان نداشتن مجوز صادرات مرغ است ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۸ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: