10:25 صبح | ۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 1657     
فروردین ماه سال‌ آینده در مالزی برگزار می‌شود

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی محصولات حلال جهان با حضور شرکت‌کنندگان ایرانی

سازمان توسعه تجارت ایران نیز بار دیگر با اعطای مجوز برگزاری پاویون کشور ایران به شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی محصولات حلال جهان که در مالزی برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ آبان ساعت 18:25

 به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین‌المللی استان اصفهان، برای دهمین سال متوالی و به عنوان نماینده اتحادیه توسعه تجارت خارجی مالزی(MATRADE) و با مجوز سازمان توسعه تجارت، ایران پاویون ملی ایران را در بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی محصولات حلال دنیا برگزار می‌کند.   

 
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و مواد غذایی حلال مالزیMIHAS 2014) ) در حالی از تاریخ 20 تا 23 فروردین ماه 1393 در کوالالامپور میزبان فعالان صنعت حلال، به ویژه مواد غذایی خواهد بود که تقاضا برای محصولات حلال روز به روز در حال افزایش است و برند حلال به عنوان یک برند معتبر جهانی، دیگر تنها به کشورهای مسلمان تعلق ندارد.
 
کشور مالزی به عنوان مبتکر نمایشگاه حلال هر ساله و از سال 2004 با برگزاری این رویداد بین‌المللی توانسته است، برند حلال را به خوبی و به عنوان یک ضمانت کیفیت برای محصولات به ویژه مواد غذایی به جهانیان معرفی کرده و حضور کشورهای مسلمان و غیر مسلمان در این رویداد بیانگر اعتبار و جایگاه محصولات مصرفی حلال در بازارهای مصرف جهان است.
 
حضور تولیدکنندگان ایرانی در دوره‌های قبل این صحنه رقابت و استقبال خوب بازدیدکنندگان خارجی از محصولات آنها به خوبی معرف پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل کشور ایران بوده است.
 
سازمان توسعه تجارت ایران نیز بار دیگر با اعطای مجوز برگزاری پاویون کشور ایران به شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان ضمن حمایت از حضور توانمند تولیدکنندگان ایرانی در این نمایشگاه، فراهم سازی بسترهای لازم برای مشارکت بهتر و مؤثرتر فعالان صنایع غذایی کشور را مورد نظر و هدف قرار داده است.  
 
تمامی متقاضیان می‌توانند جهت مشارکت و رزرو غرفه با بخش خارجی شرکت نمایشگاه‌های اصفهان با شماره تلفن‌های 2601683-2612559-  0311تماس حاصل کنند. 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هانمایشگاه بین‌المللی , حلال ,

اخبار مرتبط با این خبر


ائلمان : نمایشگاه مالزی درست از نمایشگاه بین المللی تهران چه خبر؟
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: