مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 1837     
رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مرغ تخم‌گذار استان اصفهان:

تعیین قیمت برای تخم‌مرغ کار اشتباهی است

فارس
رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مرغ تخم‌گذار استان اصفهان گفت: تعیین قیمت برای تخم‌مرغ کار اشتباهی است بلکه این موضوع وابسته به عرضه و تقاضا در بازار است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ سه شنبه ۱۲ آذر ساعت 13:43

 محمدرضا نقشینه در ارتباط با تعیین قیمت تخم‌مرغ، اظهار کرد: در حال حاضر تخم‌مرغ به صورت دانه‌ای با قیمت 320 تومان به تصویب رسیده است اما در بازار با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسد.

 
وی افزود: با تعیین قیمت 320 تومان برای تخم‌مرغ، هر کیلو تخم‌مرغ باید با قیمت 5 هزار تومان به فروش برسد اما در حال حاضر در بازار با قیمت 3 هزار 200 تومان فروخته می‌شود.
 
رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مرغ تخم‌گذار استان اصفهان با بیان اینکه تعیین قیمت برای تخم‌مرغ کار اشتباهی است، تصریح کرد: تعیین قیمت تخم‌مرغ در بازار وابسته به عرضه و تقاضا در بازار دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: تعیین قیمت به این صورت تأثیری در بازار فروش تخم‌مرغ ندارد بلکه با افزایش قیمت‌ها تقاضا کاهش می‌یابد.
 
نقشینه بیان کرد: عید امسال تخم‌مرغ با قیمت هر کیلو یک هزار و 500 تومان به فروش رسید که تمام‌شده آن برای مرغدار 3 هزار تومان بود اما مرغدار نمی‌توانست قیمت را افزایش دهد.
 
وی افزود: با افزایش قیمت از سوی مرغداران مردم حاضر به خرید نمی‌شوند که گواه این موضوع است که عرضه و تقاضا در بازار تعیین‌کننده قیمت است و مرغدار نمی‌تواند تأثیری بر قیمت‌ها داشته باشد.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاتعیین قیمت , تخم‌مرغ , 320 تومان , مرغداران ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تعیین قیمت برای تخم‌مرغ کار اشتباهی است ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۲ آذر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: