مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4618     
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی عنوان کرد:

تعیین قیمت گوشت قرمز براساس عرضه و تقاضا

فارس
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت گوشت قرمز براساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود، گفت: با توجه به وفور تولید نیازی به افزایش قیمت نیست.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ دوشنبه ۲۲ تير ساعت 14:59

 علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در مورد اظهارات وزیر صنعت مبنی بر افزایش قیمت محصولات کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز گفت: قیمت گوشت قرمز براساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود و با توجه به وفور دام از سال 92 تاکنون قیمت گوشت گوسفندی هیچ گونه تغییری نکرده است.

 
وی با بیان اینکه قیمت گوشت قرمز رابطه مستقیمی با قیمت دام دارد، گفت: با توجه به مازاد تولید و وفور دام در میادین قیمت گوشت قرمز تغییر نمی‌کند.
 
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی بیان داشت: با توجه به شرایط دام و بازار نیازی به افزایش قیمت گوشت گوسفندی نیست و تقاضایی هم برای افزایش قیمت نداریم.
 
ملکی با اشاره به اجرای طرح پیش سرد کردن گوشت گوسفندی تصریح کرد: با اجرای این طرح هزینه‌های جانبی کمی افزایش یافت، اما این موضوع هم منجر به تغییر در قیمت گوشت گوسفندی نشد.
 
به گزارش فارس، نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت از ابلاغ بخشنامه معاون اجرایی رئیس‌جمهور به وزارت صنعت برای افزایش 6 درصدی قیمت کالاهای اساسی خبر داد که گندم، آرد، نان، قند و شکر، مرغ، تخم مرغ، برنج، روغن نباتی، گوشت قرمز، کره، شیرخام و لبنیات از جمله اقلام مشمول افزایش قیمت هستند.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاگوشت قرمز , قیمت , عرضه و تقاضا , گوشت گوسفندی ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تعیین قیمت گوشت قرمز براساس عرضه و تقاضا ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۲ تير


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: