مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4056     
رئیس تعاون روستایی رامهرمز خبر داد

خریداری 1000 تن ذرت دانه‌ای از کشاورزان رامهرمز

فارس
رئیس تعاون روستایی رامهرمز از خریداری 1000 تن ذرت دانه‌ای از کشاورزان این شهرستان خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ يکشنبه ۷ دي ساعت 15:52

 صادق شیرالی اظهار کرد: در سال جاری یک‌هزار تن ذرت دانه‌ای به صورت تضمینی از کشاورزان شهرستان خریداری شده است.

 
وی ادامه داد: 3 هزارو 400 تن انواع کود شیمیایی، اوره، فسفات و پتاس نیز خریداری و بین کشاورزان شهرستان توزیع شده است.
 
رئیس تعاون روستایی رامهرمز تصریح کرد: علاوه بر توزیع یک‌هزار و 200 تن گندم اصلاح شده از ارقام چمران و بهرنگ، برای کشت اقدام به اصلاح و ضد عفونی 750 تن گندم کشاورزان منطقه شده است.
 
وی افزود: به منظور تأمین نان روستائیان شهرستان نیز ماهانه 220 تن آرد بین آنها توزیع می‌شود که در این راستا تاکنون حدود 2 هزار تن آرد خریداری و توزیع شده است.
 
شیرالی در پایان گفت: همچنین در سال جاری تاکنون 670 کیلو دانه روغنی کلزا خریداری و برای کشت بین کشاورزان شهرستان توزیع شده است.
 
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاخریداری , ذرت دانه‌ای , کشاورزان , رامهرمز ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 خریداری 1000 تن ذرت دانه‌ای از کشاورزان رامهرمز ۱۳۹۳ يکشنبه ۷ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: