مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4427     
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی

دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز

فارس
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه در سه هفته اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی حدود 3 هزار تومان افزایش یافته، گفت: با ورود دام‌های جدید به بازار قیمت این محصول رفته رفته کاهش می‌یابد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۱۹ اسفند ساعت 12:50

 علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه برای مصرف‌کننده با افزایش 3 هزار تومانی در هفته‌های اخیر به 31 هزار تومان رسیده است.

 
وی در مورد دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز، گفت: افزایش تقاضای شب عید برای خرید گوشت قرمز یکی از دلایل افزایش قیمت است، ضمن اینکه دام‌های پیش‌بینی شده برای امسال رو به اتمام است.
 
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تصریح کرد: مردم در دو ماه اخیر به علت گرانی گوشت مرغ، به سمت مصرف گوشت قرمز گرایش پیدا کردند و این مطلب نیز مزید بر علت گرانی گوشت قرمز شد.
 
وی در مورد قاچاق دام از مرزهای غربی کشور، گفت: این موضوع چندان پراهمیت نیست و تأثیر چندانی بر قیمت‌ نداشته است.
 
ملکی با بیان اینکه هر کیلوگرم گوشت قرمز در سه هفته اخیر 3 هزار تومان افزایش قیمت داشته، بیان داشت: در دو سال گذشته هیچ گونه افزایش قیمتی در مورد گوشت گوسفندی اتفاق نیفتاده بود، اما با عرضه بره‌های نو و دام‌های جدید در بازار قیمت‌ها کاهش می‌یابد.
 
رئیس اتحادیه دامداران با اشاره به اینکه واردات گوشت قرمز امسال به حداقل ممکن رسید و بخش اعظم گوشت قرمز از تولیدات داخلی تأمین شده، گفت: هزینه تولید در 6 ماهه دوم سال برای تولید‌کنندگان به دلیل خرید نهاده‌های دامی و خوراک دام افزایش می‌یابد.
 
وی افزود: با آمدن فصل بهار و سرسبزی مراتع بخش اعظمی از تغذیه دام‌ها از طریق مراتع و طبیعت انجام می‌شود و این امر بر کاهش قیمت تمام شده گوشت قرمز مؤثر است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاقیمت , گوشت قرمز , گوشت گوسفندی ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۹ اسفند


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: