مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4159     

روند کاهشی قیمت گوشت مرغ

ایلنا
مازاد عرضه گوشت مرغ در بازار موجب کاهش قیمت این محصول شده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ شنبه ۲۰ دي ساعت 13:34

  قیمت گوشت مرغ  در روز شنبه نسبت به شنبه هفته گذشته کاهش نامحسوسی داشته است.

 مازاد عرضه گوشت مرغ در بازار موجب کاهش قیمت این محصول شده است،قیمت انواع گوشت و آلایش مرغ در بازار به شرح زیر است:

انواع

قیمت (تومان)

 

 
مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی

 5,700
 مرغ کامل تازه بسته بندی بشقابی پاک شده 6,480
 ران مرغ با پوست بدون دنبالچه، چربی و سرساق  6,450
 ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق  7,550
 ران مرغ بدون پوست، دنبالچه، چربی و سرساق  7,550
 ران و سینه بدون پوست، دنبالچه، شش، گردن و بال  8,100
 ران و سینه با پوست بدون دنبالچه، شش، گردن و بال  8,100
 مغز ران با پوست  8,700
 مغز ران بدون پوست  9,200
 ساق مرغ با پوست و بدون سرساق  8,700
 سینه مرغ بدون پوست، شش، گردن و بال  8,450
 دل مرغ  6,600
 جگر مرغ  4,200
 
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 روند کاهشی قیمت گوشت مرغ ۱۳۹۳ شنبه ۲۰ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: