مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5091     
رئیس اتحادیه دامپروی کشور:

برای واردات نیازمندی‌های اتحادیه دامپروری دچار مشکل هستیم

رئیس اتحادیه دامپروری کشور گفت: برای واردات نیازمندی‌های اتحادیه هنوز دچار مشکل جدی هستیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ جمعه ۲۳ بهمن ساعت 09:47

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، الله‌یار ولی‌زاده‌وندچالی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصادی مازندران با روسای دوایر ارزی بانک کشاورزی ایران و مدیریت امور شعب بانک کشاورزی مازندران، اظهار کرد: بانک کشاورزی از اتحادیه دامپروری فاصله گرفت و در صورتی که این اتحادیه دارای صندوق است و همین فاصله گرفتن باعث شد که ما عملیات بانکی خویش را از این بانک جدا کنیم و به‌سمت و سوی بانک دیگر برویم.

وی اضافه کرد: با اقداماتی که این بانک در حال حاضر انجام داد، زمینه ایجاد تفاهم دوجانبه فراهم شد.

رئیس اتحادیه دامپروران کشور اضافه کرد: برای 10 هزار تن سویا با مشکلاتی مواجه بودیم که با پیگیری انجام‌شده این مشکل مرتفع شد.

وی با بیان اینکه اتحادیه ما نوپاست، خاطرنشان کرد: با وجود داشتن شرایط موجه برای واردات نتوانستیم 11 هزار تن جو مورد نیاز را وارد کنیم.

ولی‌زاده خاطرنشان کرد: آمادگی داریم که بانک کشاورزی حد اعتباری برای ما ایجاد کند و در صورت ایجاد اعتبارسنجی زمینه واردات این کالاها برای ما فراهم می‌شود.

در ادامه رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی مازندران نیز تصریح کرد: مشکل جدی کشور ما در حال حاضر در حوزه اقتصادی است.

وی با اشاره به قابلیت کشاورزی مازندران اضافه کرد: با وجود قابلیت مناسب در این بخش موانع زیادی هم متوجه استان است و بیشترین مشکل هم در حوزه ارزی است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی مازندران گفت: با برداشته شدن تحریم‌ها انتظار این است که مشکل عملیات ارزی برای صادرکنندگان و نیز واردکنندگان کالاها و خدمات رفع شود.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاواردات , اتحادیه , دامپروری ,

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: