مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 6243     
رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی

قیمت منطقی مرغ 7500 تومان

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی قیمت متعارف گوشت مرغ را 7500 تومان اعلام کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ سه شنبه ۵ مرداد ساعت 19:34

به گزارش پایگاه خبری دامپروری ایران (دامنا)، روزانه 6 هزار تن مرغ در کشور مصرف می شود که تأمین این حجم تقاضا با ایجاد تلاطم در بازار مختل شده و تهیه این محصول را با مشکل روبه رو کرده است.

قیمت مرغ امروز در میدان بهمن که محل تعیین قیمت این کالا در سراسر کشور است با افزایش مواجه شده بطوری که به گفته خرده فروشانی که برای تهیه کالای مورد نیاز خود به این میدان تره بار مراجعه کرده بودند مرغ گرم از 7600 تا 8 هزار تومان در بازار عمده فروشی عرضه شد.

در این گزارش میدانی صاحبان واحدهای صنفی زمان تغییرات قیمت را از ابتدای ماه رمضان اعلام کرده و دلیل این افزایش را که سبب کاهش تقاضا از سوی مصرف کننده شده است کمبود مرغ زنده و جوجه ریزی نکردن مرغداران اعلام کردند.

قیمت مرغ در بازار خرده فروشی سراسر کشور از 7900تا 8500 تومان درحال عرضه است قیمتی که به گفته محمد یوسفی رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی منطقی نیست.

وی 7500 تومان قیمت متعارف برای مرغ دانست و افزود : افزایش دمای هوا ، بالا رفتن آمار تلفات مرغ ، کاهش تولید و افزایش تقاضا همزمان با شروع فصل سفر و بالا رفتن 50 درصدی قیمت نهاده های دامی به عنوان مهمترین عامل از جمله دلایل افزایش قیمت مرغ گرم در بازار است.

افزایش قیمت مرغ امروز وزارت جهاد کشاورزی را با اجرای طرح سراسری عرضه مرغ منجمد به بازار کشاند به نحوی که گودرزی معاون امور پشتیبانی دام استان تهران با اشاره به عرضه مرغ منجمد کیلویی 4800 تومان در بخش عمده فروشی گفت : این مرغ با قیمت 5100 تومان در واحدهای خرده فروشی عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به تأمین مناسب نیاز بازار با مرغ منجمد ذخیره سازی شد افزود : 400 تن حجم مرغ منجمد عرضه شده در بازار امروز تهران است.

با توزیع مرغ منجمد در کشور طبق قول مسئولان وزارت جهاد کشاورزی قیمت این کالا چند روز آینده به قیمت متعارف خود خواهد رسید .

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاقیمت , مرغ ,

اخبار مرتبط با این خبر
1234
ردیفتیترتاریخ
1 نامه‌نگاری با سازمان برنامه/بورس مانع نوسان کاذب قیمت مرغ می‎‌شود ۱۳۹۵ جمعه ۲۸ آبان
2 بورس کالا قیمت مرغ را پایین آورد/ تعادل کامل بازار با استمرار عرضه ۱۳۹۵ شنبه ۲۳ مرداد
3 رییس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی: کاهش تقاضا، قیمت مرغ را پایین آورد ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد
4 دلایل قیمت بالای مرغ صادراتی ایران در بازار جهانی/ مرغ برزیل در روسیه با دامپینگ نصف قیمت فروخته می‌شود ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۰ مرداد
5 قیمت منطقی مرغ 7500 تومان ۱۳۹۵ سه شنبه ۵ مرداد
6 ثبات قیمت مرغ در بازار/ صاردات 25 هزارتن مرغ به عراق ۱۳۹۵ شنبه ۲۶ تير
7 افزایش 20 درصدی تقاضا دلیل افزایش قیمت / مرغ گران نیست ۱۳۹۵ شنبه ۵ تير
8 تداوم کاهش قیمت مرغ در بازار ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت
9 بارندگی‌ها، قیمت مرغ را گران کرد ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۰ بهمن
10 قیمت مرغ هنوز زیر قیمت تمام شده است ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن
11 افزایش 100 تومانی قیمت مرغ / نبود همخوانی قیمت مرغ با قیمت تمام شده ۱۳۹۴ سه شنبه ۸ دي
12 زیان‌های سریالی مرغداران تا کی ادامه دارد؟/ وقتی قیمت یک کیلو مرغ با یک بسته آدامس برابری می‌کند ۱۳۹۴ شنبه ۱۴ آذر
13 کاهش قیمت مرغ به 5500 تومان و ادامه روند کاهشی ۱۳۹۴ شنبه ۳۰ آبان
14 افزایش قیمت مرغ در راه است ۱۳۹۴ شنبه ۲۳ آبان
15 ورود ذخایر مرغ منجمد به بازار قیمت مرغ را کاهش داد/ کاهش ۱۵۰۰ تومانی قیمت هر کیلو ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۸ آبان
16 قیمت مرغ در بازار کاهش یافت ۱۳۹۴ شنبه ۲۵ مهر
17 کاهش قیمت مرغ در آستانه ماه محرم ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۰ مهر
18 قیمت مرغ از 20روز دیگر کاهش می‌یابد ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ شهريور
19 همخوانی نسبی قیمت فروش مرغ با هزینه‌های تولید ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ شهريور
20 افزایش قیمت مرغ به ۷۲۵۰ تومان/ کاهش عرضه موجب افزایش قیمت شد ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۵ شهريور
1234


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: