مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 6256     
معرفی الگوهای عملی اقتصاد مقاومتی

رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران با جهادگران بسیجی راهی مناطق محروم شوند

رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ يکشنبه ۱۰ مرداد ساعت 14:02

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سازمان بسیج سازندگی، محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال با تاکید بر نقش ورزشکاران در گسترش فرهنگ جهادی، گفت: من علاقه مند هستم که به همراه فرزندم در اردوی جهادی شرکت کنم و این برای من مایه افتخار و سربلندی است.

وی گفت: پیشنهاد من این است که جهادگران با برنامه ریزی مناسب ورزشکاران کشور را نیز با خود به اردوهای جهادی ببرند. بنده به عنوان کسی که همواره در ورزش بوده اطلاع دارم که روحیه جهادی در میان ورزشکاران ما کاملا برجسته است و آن ها پشتیبان فرهنگ جهادی هستند.

رئیس فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جهادی، با بیان اینکه توجه به محرومان و مستضعفان از جمله مهمترین ارزش ها و شعارهای انقلاب اسلامی است، گفت: بسیجیان جهادگر در گرما و سرما همدم مردم محروم و سختی کشیده در نقاط دور افتاده کشور هستند و بدون کمترین منتی در رکاب رهبر انقلاب به ملت ایران خدمت می کنند.

محمود مشحون با بیان اینکه بسیج یعنی متن مردم و این مردم هستند که بسیج را اداره می کنند، خاطرنشان کرد: در سال ها نخست انقلاب، این جهاد سازندگی بود که پرچم محرومیت زدایی و رسیدگی به مستضعفان را در دست داشت. امروز بحمدالله بسیج سازندگی بار دیگر پرچم نوکری و خدمت به مستضعفان را برافراشته است.

وی افزود: خلوص و ایثار در چهره های جوانانی که در اردوهای جهادی شرکت می کنند، موج می زند. این جوانان مومن خود را سپر بلای مستضعفان قرار داده اند و به رغم کوتاهی ها و کمبودها هرچه دارند به میدان آورده اند. این درسی است برای همه مسئولان کشور و مهمتر از آن اینکه نسل جدید فرهنگ ایثار و مسئولیت پذیری را از آنان می آموزد.

رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه مهاجرت روستائیان به شهرها و بی کاری مردم در نقاط محروم، آسیب بسیار مهم و خطرناکی محسوب می شود، اظهارکرد: من به عنوان یک روستازاده به خوبی بر اهمیت زنده بودن روستاها و محوریت آن در اقتصاد ملی واقفم. خالی شدن روستاها از مردم برای خودکفایی کشور و اقتصاد ملی تهدید بسیار بزرگی است. من شنیده ام که جهادگران در برنامه اردوهای جهادی شان، اشتغالزایی و شکوفایی ظرفیت های روستا را نیز گنجانده اند که مایه امیدواری است. اما لازم است برای حل مشکلات روستاها دولت با همه توان وارد عرصه شود.

محمود مشحون با تاکید بر نقش ورزشکاران در گسترش فرهنگ جهادی، گفت: من علاقمند هستم که به همراه فرزندم در اردوی جهادی شرکت کنم و این برای من مایه افتخار و سربلندی است. پیشنهاد من این است که جهادگران با برنامه ریزی مناسب  ورزشکاران کشور را نیز با خود به اردوهای جهادی ببرند. بنده به عنوان کسی که همواره در ورزش بوده اطلاع دارم که روحیه جهادی در میان ورزشکاران ما کاملا برجسته است و آن ها پشتیبان فرهنگ جهادی هستند.

وی افزود: به اعتقاد من ترویج اخلاق اسلامی و کار فرهنگی از مهمترین وظایف جهادگران است که اثر آن با خدمات رایج اردوهای جهادی نظیر فعالیتهای پزشکی و عمرانی که البته آن ها هم در جای خود بسیار مهم، گسترده، اثرگذار و ارزشمند هستند، قابل قیاس نیست.

رئیس فدراسیون بسکتبال اظهارکرد: امیدوارم روزی جوانان جهادگر که عمرشان را در اردوهای جهادی گذرانده اند، مدیران اصلی جمهوری اسلامی شوند. آن روز است که خدمت رسانی به ملت شریف ایران دگرگون خواهد شد. این جوانان جهادگر هستند که داوطلبانه طعم سختی را به نفس خود چشانده اند و می دانند درد مردمی که شغل و مسکن ندارند چیست. اگر این جهادگران روزی مدیر شوند ملت ایران شاهد موفقیت های بی پایان و سربلندی های تمام نشدنی خواهد بود.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هارئیس فدراسیون , گاوداری ,

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: