مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2623     
رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی اعلام کرد؛

سرنوشت مرغ پس از فاز جدید هدفمندی یارانه ها

ایلنا
رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی قیمت کنونی مرغ را 6 هزار تا 6هزار و 200 تومان اعلام کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت ساعت 14:55

 محمد یوسفی رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی در خصوص اینکه با اینکه با اجرای فاز دوم هدفمندی قیمت مرغ چند درصد افزایش پیدا خواهد کرد اظهار داشت: در حال حاضر مرغ ارزان‌ترین ماده پروتینی در سبد خانواده است در این مورد که چند درصد افزایش قیمت بعد از اجرای فاز دوم خواهیم داشت نمی‌توان رقمی اعلام کرد.

وی تصریح کرد: بالا رفتن قیمت نهاده‌ها، حامل‌های انرژی و دستمزدها این قیمت را افزایش خواهد داد که دولت با پرداخت یارانه می‌تواند این افزایش را کنترل کند.

  یوسفی با اشاره به قیمت کنونی مرغ گفت: در حال حاضرقیمت مرغ زنده 4400 تا 4500 تومان و قیمت مرغ کشته 6 تا 6200 تومان است. 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامرغ , هدفمندی یارانه ها ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 سرنوشت مرغ پس از فاز جدید هدفمندی یارانه ها ۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: