مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4129     

صادرات محصولات لبنی به روسیه در آینده نزدیک

ایسنا
دبیر کانون انجمن‌های صنایع غذایی اعلام کرد: صادرات محصولات لبنی به روسیه در آینده‌ نزدیک به سرانجام می‌رسد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۱۶ دي ساعت 13:22

 کاوه زرگران درباره آخرین وضعیت توافقات بین ایران و روسیه برای صادرات محصولات کشاورزی و صنایع غذایی گفت: سازمان استاندارد روسیه قوانین خاصی را دارد که باید براساس آن برخی پروتکل‌ها و اطلاعات آزمایشگاهی از بیماری‌های رایج در کشور توسط سازمان دامپزشکی ایران به سازمان دامپشکی روسیه ارسال می شد.

 
وی با بیان این‌که این کار در دولت گذشته انجام نشد، اظهار کرد: از شهریور امسال وزارت جهاد کشاورزی این موضوع را پیگیری کرد و تاکنون 18 شرکت صادرکننده آبزیان موفق شده‌اند مجوز صادرات محصولاتشان به روسیه را اخذ کنند.
 
زرگران با بیان این‌که صادرات لبنیات و مرغ کشتاره شده پیگیری‌ها همچنان ادامه دارد، افزود: مجوز صادرات محصولات لبنی نیز به احتمال بسیار قوی در آینده‌ای نزدیک به سرانجام خواهد رسید.
 
دبیر کانون انجمن‌های صنایع غذایی پتانسیل روسیه را برای افزایش صادرات لبنیات به این کشور بسیار مناسب دانست و ادامه داد: روسیه در سال گذشته 4.5 میلیارد دلار واردات محصولات لبنی داشته است.
 
به گزارش ایسنا، تراز تجاری صنایع غذایی کشور به دلیل این که ایران در کالاهای اساسی بیشتر واردکننده است وضعیت خوبی ندارد و عمدتا منفی است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاصادرات , محصولات لبنی , روسیه ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 صادرات محصولات لبنی به روسیه در آینده نزدیک ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۶ دي


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: