11:22 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5022     

قیمت گوشت کاهش یافت

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به کاهش قیمت گوشت در بازار گفت: با قطع شدن صادرات قیمت گوشت کاهش یافته است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ دوشنبه ۵ بهمن ساعت 09:55

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به کاهش قیمت گوشت در بازار گفت: با قطع شدن صادرات قیمت گوشت کاهش یافته است.

وی افزود: در سه هفته اخیر به دلیل صادرات دام زنده به طور میانگین هر هفته هزار تومان قیمت گوشت افزایش یافت اما با قطع صادرات قیمت ها کمی کاهش یافت.

ملکی تصریح کرد: هم اکنون هر کیلو شقه بدون دنبه به قیمت 32 تا 33 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی به ثبات قیمت گوشت تا پایان بهمن اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود تا پایان بهمن ماه قیمت گوشت تغییری نکند مگر اینکه تغییری در صادرات رخ دهد.

وی به این نکته نیز اشاره کرد که از 15 اسفند ماه نوبرانه به بازار وارد می شود و کمبودی در بازار شب عید نخواهیم داشت و از نظر قیمت نیز بازار ثبات خود را به دست می آورد.

ملکی تاکید کرد: باتوجه به اینکه گوشت جز کالاهای مصرفی مردم است باید مسئولان به آن و صادرات دام بیشتر توجه کنند تا شاهد نوسان قیمت در بازار نباشیم.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاقیمت , گوشت ,

اخبار مرتبط با این خبر
123
ردیفتیترتاریخ
1 هیچگونه افزایش قیمتی در گوشت قرمز نداریم ۱۳۹۵ شنبه ۲۳ مرداد
2 قیمت گوشت گوسفند بازهم افزایش یافت ۱۳۹۵ شنبه ۲۳ مرداد
3 ماراتن افزایش قیمت گوشت گوسفند و مرغ ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ مرداد
4 افزایش عرضه دام و کاهش قیمت گوشت گوسفندی ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۵ فروردين
5 قیمت گوشت گوسفندی افزایش نداشته است/ نرخ هرکیلوگرم گوشت330 هزار ریال ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند
6 کاهش عرضه دام باعث افزایش قیمت گوشت شده است ۱۳۹۴ جمعه ۳۰ بهمن
7 افزایش بی سابقه قیمت گوشت قرمز در بازار ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن
8 قیمت گوشت گوسفندی کیلویی ۵ هزار تومان گران شد ۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن
9 اختلاف نجومی قیمت گوشت از تولید تا بازار ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۰ بهمن
10 قیمت گوشت کاهش یافت ۱۳۹۴ دوشنبه ۵ بهمن
11 افزایش قیمت گوشت و تخم‌مرغ در بازار ۱۳۹۴ شنبه ۵ دي
12 قیمت گوشت گوساله ۲ هزار تومان گران شد ۱۳۹۴ سه شنبه ۳ شهريور
13 ثبات قیمت گوشت گوسفندی تا مهرماه ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ مرداد
14 قیمت 7 هزار تومان برای گوشت مرغ منطقی است / جدیت در طرح ساماندهی مرغداری‌های کشور ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۳ مرداد
15 افزایش۱۰۰۰تومانی قیمت گوشت گوسفندی در بازار ۱۳۹۴ سه شنبه ۹ تير
16 ثبات قیمت گوشت در بازار / هر کیلو شقه 27 هزار و 500 ۱۳۹۴ شنبه ۳۰ خرداد
17 افت قیمت گوشت مرغ گرم به 5 هزار تومان ۱۳۹۴ شنبه ۲۲ فروردين
18 قیمت گوشت قرمز در بازار ۱۳۹۴ شنبه ۲۲ فروردين
19 پیش‌بینی کاهش قیمت گوشت گوسفند در هفته آینده ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۸ فروردين
20 دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۹ اسفند
123


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: