مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5117     

قیمت گوشت گوسفندی افزایش نداشته است/ نرخ هرکیلوگرم گوشت330 هزار ریال

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با تاکید براین که گوشت قرمز مورد نیاز کشور تامین است گفت: هیچ افزایش قیمتی درسه هفته اخیر در عرضه گوشت گوسفندی رخ نداده و اکنون حداکثر قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی برای مصرف کنندگان حدود 330 هزارریال برآورد شده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند ساعت 09:50

علی اصغر ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره افزایش نرخ گوشت قرمز در روزهای پایانی سال افزود: احتمال افزایش قیمت با توجه به بالا رفتن تقاضا در روزهای پایانی سال وجود داشت، اما کماکان قیمت دام زنده هیچ افزایشی نداشته است و اگر افزایشی در عرضه این محصول در بازار صورت گرفته به عواملی همچون وجود دلالان و نوع تقاضای مشتریان بستگی دارد.
وی گفت: امروز قیمت هر کیلوگرم دام زنده گوسفندی در محل دامداری ها به طور میانگین بین 125 هزار تا 130 هزار ریال است.
ملکی تصریح کرد: قیمت هرکیلوگرم لاشه کیفی و مرغوب تحویل درب مغازه حدود 300 هزارریال و هرکیلوگرم شقه بدون دنبه مرغوب تحویل به مشتری (مصرف کنندگان) حداکثر حدود 330 هزارریال است که نسبت به سه هفته گذشته هیچ افزایش قیمتی نداشته است.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی اضافه کرد: البته بنابه درخواست مشتری قیمت هر قسمت گوشت به طور مجزا دارای تغییراتی است که با نرخ شقه بدون دنبه اندکی تفاوت دارد.
به گزارش ایرنا، طبق آمار قیمت گوشت در هفته پایانی اسفندماه، این روزها قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی از340هزار ریال به 448 هزار ریال ، گوشت گوساله از 350 هزارریال به405 هزار ریال و هرکیلوگرم گوشت چرخ کرده از 340 هزار ریال 395 هزارریال رسیده است.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاقیمت , گوشت گوسفندی ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 افزایش عرضه دام و کاهش قیمت گوشت گوسفندی ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۵ فروردين
2 قیمت گوشت گوسفندی افزایش نداشته است/ نرخ هرکیلوگرم گوشت330 هزار ریال ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند
3 قیمت گوشت گوسفندی کیلویی ۵ هزار تومان گران شد ۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن
4 ثبات قیمت گوشت گوسفندی تا مهرماه ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ مرداد
5 افزایش۱۰۰۰تومانی قیمت گوشت گوسفندی در بازار ۱۳۹۴ سه شنبه ۹ تير
6 پیش‌بینی کاهش قیمت گوشت گوسفند در هفته آینده ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۸ فروردين
7 قیمت گوشت گوسفندی گران شد/ هر کیلوگرم 28 هزارتومان ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: