مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5066     
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی خبر داد:

مرغ 5900 تومان/هر شانه تخم مرغ 12000 تومان

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی قیمت هر کیلوگرم مرغ را در روز اول هفته،5 هزار و 900 تومان اعلام کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن ساعت 14:15

مهدی یوسف خانی- رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی- در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به قیمت هر کیلو گرم مرغ در شروع هفته بیان داشت: با توجه به نزدیکی به ماه پایانی سال که نوسان محصولات پروتئینی را به همراه خواهد داشت، قیمت هر کیلوگرم مرغ 5 هزار و 900 تومان است.

وی افزود: با توجه به کاهش صادرات محصول تخم مرغ که بدلیل کنترل بازار داخلی انجام گرفت، هم اکنون قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار 12 هزار تومان است و قیمت این محصول به حالت قبل بازگشته است.

گفتنی است که حسن رکنی-معاون وزیر جهاد کشاورزی- در آخرین اظهارات خود اعلام کرد که"در ماه گذشته قابلیت 20 هزار تن صادرات تخم‌مرغ وجود داشته است؛ اما برای تنظیم بازار و مدیریت صادرات از این محصول حدود 6 هزار تن صادر شد."

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامرغ , تخم مرغ ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۵ آذر
2 مرغ 5900 تومان/هر شانه تخم مرغ 12000 تومان ۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن
3 ارزش صادرات مرغ و تخم مرغ در 9 ماهه امسال 20 درصد افزایش یافت ۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ بهمن
4 گوشت مرغ ،تخم مرغ وآبزیان اولویت صادرات به اقلیم كردستان ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۱ اسفند
5 حجم صادرات گوشت مرغ و تخم مرغ امسال بالای 100 هزار تن خواهد بود ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذر
6 عراق واردات مرغ از ۲۲ کشور را ممنوع اعلام کرد ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۴ آذر
7 صادرات مرغ و تخم مرغ با تولید آن در کشور تناسب ندارد ۱۳۹۳ جمعه ۳۰ آبان
8 حمایت وزارت جهاد کشاورزی از تولید مرغ و تخم مرغ بومی ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱۷ مهر
9 مدیریت بازار مرغ و تخم مرغ به اتحادیه مرغداران واگذار می‌شود ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۲ تير
10 استقبال نماینده مجلس از واگذاری صدورپروانه واحدهای تولید مرغ وتخم مرغ به تشکل ها ۱۳۹۲ يکشنبه ۴ اسفند
11 بررسی افزایش قیمت مرغ، تخم مرغ و شیر در کمیسیون کشاورزی ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۸ مهر
12 بلاتکلیفی خوراک طیور و نگرانی از افزایش دوباره قیمت مرغ ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۰ شهريور
13 کاهش قیمت نهاده های تولید مرغ و تخم مرغ ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۸ مرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: