5:56 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4472     
معاون اول استاندار ایسیکول قرقیزستان خبر داد

تامین گوشت مرغ قرقیزستان از ایران

فارس
معاون اول استاندار ایسیکول قرقیزستان با اعلام اینکه در حال حاضر کشور قرقیزستان گوشت سفید و مرغ خود را از کشورهایی همانند آمریکا خریداری و تامین می‌کند، تصریح کرد: می‌توان با ایجاد تعامل خرید مرغ خود را از ایران انجام دهیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ فروردين ساعت 22:09

 جانی برکوف امشب در نشست و بازدید از یک مجموعه تولید گوشت مرغ اظهار کرد: نخستین هدف از حضورمان در مازندران ایجاد تبادل تجربه و همکاری اقتصادی در عرصه‌های مختلف است.

 
وی افزود: تجربه دو کشور در بخش‌های مختلف بسیار می‌تواند برای دو طرف کارآمد باشد هرچند استان ایسیکول قرقیزستان علاقه‌مندی خود را برای تبادل تنگاتنگ در زمینه‌های صنعتی، تولیدی، طیور، تولید لوله‌ها و کشاورزی با مازندران اعلام می‌کند.
 
برکوف با اعلام اینکه در حال حاضر کشور قرقیزستان گوشت سفید و مرغ خود را از کشورهایی همانند آمریکا خریداری و تامین می‌کند، تصریح کرد: می‌توان با ایجاد تعامل و قرارداد لازم با مجموعه‌های تولید گوشت که از زنجیره‌ مجهزی برخورداراند خرید مرغ خود را از ایران انجام دهیم.
 
معاون اول استاندار ایسیکول قرقیزستان بیان کرد: ایران از کشورهایی بوده که با آن برادرخوانده هستیم و بسیار به ایجاد مبادلات و خرید مایحتاج خود از کارخانه‌های موجود در آن هستیم که از لحاظ کیفیت از برخی کشورهای اطراف بالاتر هستند.
 
برکوف مازندران را استان سرسبز و بزرگی دانست که در بخش صنعت، طیور و کشاورزی فعالیت چشمگیری دارد، گفت: با ایجاد تعاملات لازم در بخش‌های مختلف در بازدیدهایی که روزهای آینده داریم می‌خواهیم به گسترش همکاری‌ها شامل شویم.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاتامین , گوشت , مرغ , قرقیزستان , طیور ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 تامین گوشت مرغ قرقیزستان از ایران ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۵ فروردين


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: