مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 3767     

نمایشگاه کشاورزی،دام و طیور در زاهدان گشایش یافت

پنجمین نمایشگاه کشاورزی، سیستمهای آبیاری، کودهای ارگانیک، گل و گیاه ،تجهیزات گلخانه ای، ماشین آلات، دام و طیور، شیلات و آبزیان با شرکت فعالان بخش کشاورزی پنج استان روزدوشنبه در شهر زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گشایش یافت .
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذر ساعت 08:02

 مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه مذکور به خبرنگار ایرنا گفت: هدف از این اقدام عرضه مستقیم تولیدات این بخش به مصرف کنندگان و کشاورزان است.

 
'محمدرضا براهویی' اضافه کرد: در این نمایشگاه تولید کنندگان استانهای سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان رضوی، مرکزی و تهران در 65 غرفه تولید خود را از به مدت چهار روز در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.
 
وی با بیان اینکه نمایشگاه با همکاری سازمان جهاد کشاورزی، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و شرکت نمایشگاه های بین المللی استان تشکیل شد، از علاقه مندان دعوت کرد از ساعت 16 تا 21 هر روز می توانند به محل نمایشگاه های زاهدان واقع در خیابان دانشگاه مراجعه کنند.
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هانمایشگاه , کشاورزی , دام و طیور , زاهدان ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 نمایشگاه کشاورزی،دام و طیور در زاهدان گشایش یافت ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: