8:32 صبح | ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 6358     

همکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیور

سند همکاری موسسه واکسن و سرم سازی رازی و یک شرکت کره جنوبی برای تولید واکسن های جدید طیور در ایران امضا می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ دوشنبه ۸ آذر ساعت 10:54

 دکتر بهمن عابدی کیاسری معاون امور بین الملل و توسعه تجارت موسسه رازی از امضا سند همکاری راه اندازی خط تولید واکسن های جدید طیور در ایران با مشارکت موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، شرکت KBNP کره جنوبی و شرکت اکسیر واکسن سینا (بخش خصوصی)، همزمان با بازدید رسمی این شرکت کره ای و با حضور مقامات دولتی در 13 آذرماه جاری در موسسه رازی خبر داد.

عابدی افزود: در این مراسم دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات ،آموزش و ترویج کشاورزی و دکتر مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور سخنرانی خواهد کرد و سند همکاری راه اندازی خط تولید واکسن های جدید طیور توسط دکتر حمید کهرام رئیس موسسه رازی و دکتر کیم رئیس شرکتKBNP کره جنوبی امضا می شود.

معاون امور بین الملل و توسعه تجارت موسسه رازی اظهار داشت: با امضا این سند، واکسن های جدید طیور از طریق انتقال فناوری از شرکت KBNP کره جنوبی، در موسسه رازی و در سطح نیمه صنعتی تولید می شود.

وی گفت : به منظور تولید صنعتی این واکسن ها و تامین نیاز کشور، بخش خصوصی با سرمایه گذاری خود، به راه اندازی خط تولید اقدام نموده است و با همکاری مشترک موسسه رازی و شرکت KBNP کره جنوبی، تامین فناوری و توسعه محصول در بخش خصوصی انجام خواهد شد.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاموسسه رازی , شرکت کره جنوبی , تولید واکسن , طیور ,

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: