مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 3568     

پایش و بررسی وضعیت صنعت مرغداری کشور

فارس
مدیر روابط عمومی برنامه پایش گفت: با وجود رشد خیره‌کننده صنعت مرغداری در ایران طی سه دهه گذشته، تولید مرغ در بسیاری از کشورهای دنیا نظیر فرانسه و برزیل ارزان‌تر از ایران تمام می‌شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبان ساعت 14:51

 مدیر روابط عمومی برنامه پایش گفت: با وجود رشد خیره کننده صنعت مرغداری در ایران طی سه دهه گذشته، تولید مرغ در بسیاری از کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و برزیل ارزانتر از ایران تمام می‌شود. از این رو موضوع این هفته برنامه پایش، تحلیل و چاره جویی مشکلات صنعت مرغ در ایران است.

 
هادی شریفی افزود: حسن مهربانی دبیرانجمن صنعتی تولید کنندگان جوجه یک روزه با حضور در برنامه پایش این هفته به بررسی این مشکلات می‌پردازد. بررسی مشکلات تولیدکنندگان نیز بخش جدیدی است که برنامه پایش از دو هفته گذشته به این برنامه اضافه کرده و در برنامه این هفته نیز به بررسی مشکلات تولیدکنندگان می پردازیم.
 
شریفی گفت : بخش اول برنامه پایش ساعت 20 امشب و بخش دوم آن ساعت 23 و بعد از سریال شبکه پخش می شود .
 
سوال نظرسنجی برنامه این هفته نیز به این شرح است : آیا از کیفیت مرغ هایی که از بازار می خرید ، رضایت دارید ؟
 
1 – بلی 2– خیر
 
علاقمندان به شرکت در نظرسنجی این برنامه می توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه 30000111 ارسال کنند.
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاپایش , بررسی , وضعیت , صنعت , مرغداری ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 پایش و بررسی وضعیت صنعت مرغداری کشور ۱۳۹۳ يکشنبه ۴ آبان


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: