مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5059     

440 پروژه دام و طیور کشور به بهره برداری می رسد

موج
معاون بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در دهه فجر امسال، 440 پروژه بخش دام و طیور در سطح کشور به بهره‌برداری خواهد رسید.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن ساعت 09:58

رکنی در جریان افتتاح همزمان 41 پروژه قابل بهره‌برداری این سازمان به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: 440 پروژه در بخش دام و طیور کشور با اعتباری بالغ بر 338 میلیارد تومان در این ایام به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به این که در سال گذشته میزان 150 هزار تن مرغ و تخم‌مرغ از کشور صادر شده است، افزود: با توجه به افزایش فصل کمی و کیفی تولیدات در سال جاری، پیش‌بینی می‌کنیم شاهد افزایش 20 درصدی صادرات این محصولات باشیم.
گفتنی است؛ در دهه فجر سال جاری، تعداد 41 پروژه بخش کشاورزی استان یزد با اعتباری بالغ بر 37 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 214 نفر به صورت مستقیم و 174 نفر به صورت غیرمستقیم به بهره‌برداری خواهد رسید.
بهره برداری از 440 پروژه در بخش دام و طیور کشور در دهه فجر معاون بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در دهه فجر امسال، 440 پروژه بخش دام و طیور در سطح کشور به بهره‌برداری خواهد رسید. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان یزد، دکتر رکنی در جریان افتتاح همزمان 41 پروژه قابل بهره‌برداری این سازمان به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: 440 پروژه در بخش دام و طیور کشور با اعتباری بالغ بر 338 میلیارد تومان در این ایام به بهره‌برداری خواهد رسید. وی با اشاره به این که در سال گذشته میزان 150 هزار تن مرغ و تخم‌مرغ از کشور صادر شده است، افزود: با توجه به افزایش فصل کمی و کیفی تولیدات در سال جاری، پیش‌بینی می‌کنیم شاهد افزایش 20 درصدی صادرات این محصولات باشیم. گفتنی است؛ در دهه فجر سال جاری، تعداد 41 پروژه بخش کشاورزی استان یزد با اعتباری بالغ بر 37 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 214 نفر به صورت مستقیم و 174 نفر به صورت غیرمستقیم به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاپروژه , دام و طیور ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 440 پروژه دام و طیور کشور به بهره برداری می رسد ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: