مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4446     

پیش‌بینی کاهش قیمت گوشت گوسفند در هفته آینده

فارس
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت گوشت گوسفندی کمی متلاطم است، گفت: از هفته آینده با عرضه بیشتر و ورود محصولات جدید به بازار احتمال کاهش قیمت وجود دارد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ سه شنبه ۱۸ فروردين ساعت 14:14

 علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت گوسفندی پس از تعطیلات نوروز کمی متلاطم شده، ولی با ورود تولیدات جدید در هفته آینده احتمال کاهش و تثبیت قیمت این محصول وجود دارد.

 
وی با بیان اینکه در تعطیلات نوروز به دلیل کاهش عرضه و افزایش هزینه‌های حمل و نقل تا حدودی قیمت‌ها افزایش یافته بود، گفت: روند قیمت گوشت گوسفندی پس از تعطیلات کاهشی است، اما هنوز قیمت ثابت نشده است.
 
ملکی بیان داشت: با عرضه دام بیشتر در هفته آینده احتمال کاهش قیمت وجود دارد.
 
وی تصریح کرد: هم‌اکنون هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه با قیمتی بین 31 تا 32 هزار تومان به مشتری عرضه می‌شود که ممکن است، در برخی مناطق کمی قیمت‌ها با قیمت مذکور متفاوت باشد.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکاهش , قیمت , گوشت گوسفندی ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 پیش‌بینی کاهش قیمت گوشت گوسفند در هفته آینده ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۸ فروردين


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: