مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4139     

گله بز سانن شبیه سازی شده در پژوهشکده رویان + تصاویر

پژوهشگران پژوهشکده رویان اصفهان نخستین بار موفق به تولید 25 راس بز سانن شبیه سازی شده شدند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۷ دي ساعت 09:40

 

 

به گزارش دامنا, محمد حسن نصر اصفهانی رئیس این پژوهشکده گفت : با استقاده از تجارب قبلی شبیه سازی و با به کارگیری روش دستی بومی سازی ، متخصصان موفق به شبیه سازی 25 بز سانن در یک ماه اخیر شدند .
وی افزود : در این روش دستی با استفاده آی وی اف و لقاح مصنوعی حیوان ، سلول بنیادین حیوان شبیه سازی و 25 بز متولد شدند .
رئیس پژوهشکده رویان اصفهان گفت : این بزها از نظر شیر دهی بسیار پر شیرده هستند بطوریکه هر بز قادر است روزانه 3 تا 7 کیلوگرم شیر با کیفیت بالا تولید کند .
وی این بز را جز نژادهای گران قیمت جهان برشمرد و افزود : هم اکنون این طرح آماده واگذاری به وزارت جهاد کشاورزی برای تولید انبوه است که با انبوه سازی آن می توان قیمت تمام شده تولید شیر را کاهش و کیفیت آن را بالا برد.
محمد حسن نصر اصفهانی گفت : با شبیه سازی این بز امکان تولید شیر با کیفت بالا برای تولید پنیر مرغوب فرانسوی درکشور فراهم شد.
تکنیک دستی شبیه سازی پژوهشکده رویان اصفهان که در خاورمیانه بی نظیر است با همین نام در مجلات و سایتهای علمی معتبر جهانی ثبت شد.

 

 

بز سانن شبیه سازی شده

 

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

بز سانن شبیه سازی شده

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 گله بز سانن شبیه سازی شده در پژوهشکده رویان + تصاویر ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۷ دي


نوحی : بسیار عالی خواهشمند است امکان ارتباط خود را برای ما علاقمندان مهیا کنیید کمال سپاسگزاری را دارم
علي : باسلام بي زحمت قيمت بز ماده و نر سانن براي فروش چنده؟
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: