5:37 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2902     

برزیل به دنبال افزایش صادرات گوشت به ایران

وزیر کشاورزی برزیل گفت: این کشور به دنبال افزایش پیشتازی خود بر هند، استرالیا و آمریکا در صادرات گوشت با میزان فروش بیشتر به روسیه و خاورمیانه است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ خرداد ساعت 16:39

 به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بلومبرگ، نری گلر وزیر کشاورزی برزیل افزود: این کشور آمریکای جنوبی قصد دارد به عنوان بخشی از هدف افزایش 15درصد در سال به صادرات گوشت گاو و مرغ به مذاکرات با روسیه ، ایران و امارات متحده عربی ادامه دهد.

 
وی افزود: دولت دیلما روزف، رییس جمهوری برزیل در پی استفاده از تصمیمات اتخاذ شده در نشست هفته پیش سازمان جهانی بهداشت حیوانات در کمک به افزیش سهم بازار برزیل از بازار پروتئین جهان است. 
 
وی خاطر نشان کرد: در نشست پاریس، برزیل موقعیت کم خطر این کشور در بیماری جنون گاوی را ابقا کرد و به جمع 24 کشوری صعود کرد که عاری از بیماری های پا و دهان هستند. 
 
گلر یادآور شد : ما با روسیه در زمینه صادرات گوشت به این کشور و باز کردن هر چه بیشتر بازار آن برای صادرات گوشت گاو، مرغ و خوک به طور جدی در حال مذاکره هستیم.
 
وی افزود: من با مسوولان کشورهایی مانند روسیه، ایران و امارات متحده عربی ملاقات خواهم کرد و نمایندگان صنایع برزیل نیز راه های بهبود صادرات را بررسی می کنند. 
 
وزیر کشاورزی برزیل تصریح کرد: همچنین با توجه به وضع محدودیت صادرات گندم توسط آرژانتین، برزیل برای افزایش خرید گندم از روسیه نیز در حال مذاکره با این کشور است.
 
پذیرش نتیجه انتخابات ریاست جمهوری اوکراین توسط روسیه در ماه مه (اردیبهشت)، خطر افزایش تحریم علیه اقتصاد روسیه را کاهش داد. 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاصادرات , گوشت , برزیل ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 برزیل به دنبال افزایش صادرات گوشت به ایران ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: