مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4757     

قیمت کنونی مرغ به سود تولید کننده نیست

مهر
مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران گوشتی قم، گفت: قیمت کنونی مرغ در بازار کاملا به نفع مصرف کننده است و سودی برای تولید کننده به همراه ندارد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ مرداد ساعت 16:23

 محسن روشن به بازار مرغ در قم اشاره کرد و با بیان اینکه قیمت کنونی مرغ در بازار گران نیست، گفت: این قیمت کاملا به سود مصرف کننده است و می‌توان گفت مصرف کنندگان به راحتی پروتئین ارزان و رایگان خریداری می‌کنند.

 
وی در ادامه قیمت کنونی این کالا در بازار را برای تولیدکننده بدون سود دانست و گفت: در حال حاضر قیمت مرغ بین ۶ تا ۶ هزار و ۲۰۰ تومان است که این قیمت هیچ سودی برای تولید کننده ندارد.
 
مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران گوشتی قم ادامه داد: قیمت کنونی مرغ در بازار با قیمتی که این کالا در ده سال پیش عرضه می‌شد برابری می‌کند.
 
وی تأکید کرد: سود برای تولید کننده در حالی رقم می‌خورد که قیمت کنونی در بازار برای هر کیلو مرغ به ۷ هزار و ۵۰۰ تومان برسد.
 
روشن به اشباع بازار از مرغ اشاره کرد و گفت: گرچه صادرات به برخی از کشورها مانند آذربایجان، عراق، افغانستان، روسیه انجام می‌‌شود اما رقم صادرات در مقابل میزان تولیدی که در بازار وجود دارد ناچیز است.
 
وی با بیان اینکه ادامه این روند برای تولیدکنندگان خوشایند نیست، گفت: اگر روند قیمت‌ها و بازار به شکل کنونی باشد احتمال اینکه تولید کنندگان تولید را کاهش دهند زیاد است.
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاقیمت , مرغ , سود , تولید کننده ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 قیمت کنونی مرغ به سود تولید کننده نیست ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ مرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: