6:41 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5153     

بررسی استمهال وام مرغداران در نهاد ریاست جمهوری

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران گوشتی با اشاره به خواسته‌های امروز مرغداران در مقابل نهاد ریاست جمهوری گفت: حوزه مربوطه در نهاد ریاست جمهوری پیگیری استمهال وام‌های بانکی مرغداران را از بانک‌ها قول داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ساعت 21:29

محمد‌علی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد اعتراض امروز مرغداران مقابل نهاد ریاست جمهوری گفت: صنعت مرغداری مدتی است که به علت عدم تعادل هزینه‌های تمام شده و فروش با مشکل مواجه شده و اعتراض امروز مرغداران مقابل نهاد ریاست جمهوری هم به این علت بود.

وی با بیان اینکه مرغداران به علت ضرر و زیان قادر به بازپرداخت اقساط وام‌های بانکی نیستند، افزود: در این اعتراض مرغداران خواستار استمحال وام از بانک‌ها شدند.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران گوشتی تصریح کرد: بنابراین حوزه مربوطه در نهاد ریاست جمهوری قول داد تا  پیرامون تقاضای مرغداران برای استمهال وام بانکی مکاتبات لازم برای اخذ فرصت مناسب از بانک‌ها انجام دهد و با رایزنی در این خصوص از بانک‌ها بخواهد تا بدهی معوقه مرغداران را به اجرا نگذارند.

کمالی با اشاره به مازاد تولید مرغ و نیاز به صادرات برای تعادل در بازار گفت: همچنین مرغداران در این اعتراض خواستار کمک دولت و پرداخت مشوق‌های صادراتی شدند.

وی بیان داشت:  تولید کنندگان مرغ گوشتی کشور در تجمع امروز خواستار شدند تا شرکت پشتیبانی امور دام نقش حمایتی خودش را از تولید‌کنندگان ایفا کند و با عرضه بی‌موقع مرغ به بازار موجب بر هم زدن بازار نشود.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران گوشتی تصریح کرد: ضمنا از شرکت پشتیبانی امور دام خواسته شد تا برای خرید مرغ براساس نظر تشکل‌ها و اتحادیه‌های مربوطه اقدام شود.

کمالی با اشاره به ضرر و زیان تولید‌کنندگان مرغ گوشتی بیان داشت: بطور متوسط تولید‌کنندگان در تولید هر کیلوگرم مرغ هزار تومان ضرر می‌کنند.

وی افزود: 2 روز قبل قیمت خرید مرغ زنده به شدت کاهش یافت به طوری که قیمت آن به کمتر از 3 هزار تومان رسید اما امروز قیمت خرید هر کیلوگرم آن به 3450 تومان افزایش یافت.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاوام , مرغداران , ریاست جمهوری , اعتراض ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 بررسی استمهال وام مرغداران در نهاد ریاست جمهوری ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۴ ارديبهشت


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: