مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 5205     

بهره برداری از یک واحد تولید خوراک دام و طیور در نقده

کارخانه تولید خوراک دام و طیور و ذرت خشک کنی بخش محمدیار شهرستان نقده روز دوشنبه با حضور مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ دوشنبه ۱۰ خرداد ساعت 19:33

به گزارش خبرنگار ایرنا، این کارخانه در زمینی به مساحت یک هکتار احداث شده و برای راه اندازی آن بیش از 60 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که 21 میلیارد آن را آورده شخصی سرمایه گذاران تشکیل می دهد.
این واحد تولیدی قادر است با 11 تن تولید در ساعت، سالانه افزون بر 24 هزار تن انواع خوراک دام و طیور را تهیه و روانه بازار مصرف کند.
واحد ذرت خشک کنی این کارخانه نیز قادر است در هر ساعت بیش از 10 تن ذرت را خشک کرده و به مدار تولید ارسال کند.
با راه اندازی این واحد تولیدی زمینه اشتغال 30 نفر در این شهرستان فراهم شده است.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در بدو ورود به شهرستان نقده با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وی پس از آن برای دیدار با مردم با استقبال گسترده اقشار مختلف به مسجد صاحب الزمان (عج) نقده رفت.
نقده با بیش از 120 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و 100 کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هابهره برداری , تولید , خوراک , دام و طیور , نقده ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 بهره برداری از یک واحد تولید خوراک دام و طیور در نقده ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۰ خرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: